Hlavní obsah

Policie vyšetřuje vloupání do domu v Praze-východ. Práce gangu to prý není

Policie vyšetřuje sobotní vloupání do domu v Praze-východ. Podle vyjádření policistů však nic nenasvědčuje tomu, že by krádež měl na svědomí gang, jejž se nedaří už mnoho týdnů zadržet.

Policie vyšetřuje vloupání do domu v Praze-východ. Práce gangu to prý není

Krádež se stala v sobotu večer v Mirošovicích, potvrdil mluvčí policie Zdeněk Chalupa. „Došlo k vloupání do domu, kterým se momentálně zabývají kriminalisté. Do současné doby nic nenasvědčuje tomu, že by to zapadalo do sériové trestné činnosti,“ uvedl Chalupa.

Stejně jako v jiných dnech měla policie v celé oblasti Praha-východ větší množství policistů. Podezřelé z vloupání se však zadržet nepodařilo. Škoda byla v desítkách tisíc korun. Kromě tohoto případu policie eviduje od začátku roku další tři v Praze-východ. Podle kriminalistů se ale žádného zřejmě nedopustil gang zlodějů.

Podle informací Novinek policisté prověřovali také houkající alarm v Dolních Jirčanech. O tomto případu ale Chalupa neměl žádné informace.

V Praze-východ už několik měsíců řádí dosud neznámí zloději, kteří vykrádají domy. Na svědomí mají přes stovku vloupání, ale policie dosud nezná pachatele. Přijatá opatření nechtěla specifikovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků