Hlavní obsah
 

Policie našla muže, který v pražském autobuse MHD útočil nožem

Policisté našli posledního aktéra bitky v autobuse městské hromadné dopravy, která se stala v polovině března v Praze. Do rvačky byli zapleteni čtyři muži, tři z nich byli ihned po incidentu převezeni do nemocnice, čtvrtý utekl. Policie však znala jeho totožnost a nyní ho vypátrala, informoval ve čtvrtek mluvčí policie Jan Daněk.

 
Policie našla muže, který v pražském autobuse MHD útočil nožem

„Případ je kvalifikován jako trestný čin ublížení na zdraví a výtržnictví. Do této chvíle zatím nebyl nikdo obviněn,“ uvedl Daněk.

Policie neví, jak rvačka vznikla a probíhala, hledá proto svědka, který by to mohl vyjasnit. „Jestli někdo muže na fotografii pozná, ať se ozve na linku 158,“ dodává mluvčí. Tento muž se bitky neúčastnil.

Policie hledá svědka rvačky, která se udála 18. března v autobuse číslo 136.

Foto: Policie ČR

Incident se stal v noci na středu 18. března. Chvíli po třiadvacáté hodině nastoupili do autobusu číslo 136 na Jižním Městě dva muži ve věku 20 a 27 let, kteří se hádali. Mezi zastávkami Skloněná a Odlehlá se začali prát, pětatřicetiletý cestující se je snažil od sebe odtrhnout, to se mu však nepodařilo.

BEZ KOMENTÁŘE: Napadení v autobuse na Krejcárku

Video: Novinky

Rvačka vygradovala na zastávce Krejcárek, kde přistoupil čtyřicetiletý muž. Ten se do bitky také zapojil, jednoho z účastníků pořezal na ruce a následně utekl. Právě jeho policisté nyní vypátrali.

„Tři zbývající muži zůstali na místě a záchranáři je převezli na ošetření do nemocnice,“ řekl Novinkám Daněk.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků