Hlavní obsah
Hledaný Riccardo Croci Foto: Policie ČR

Policie hledá šestiletého chlapce, odešel se svým otcem

Policie pátrá po šestiletém Riccardu Crocim z Havlíčkova Brodu. Odešel ve čtvrtek se svým devětašedesátiletým otcem, který je Ital. Podle policie je možné, že vycestovali z ČR. Otec v pátek telefonicky matce potvrdil, že je chlapec s ním, ale neuvedl, kde přesně jsou.

Hledaný Riccardo Croci Foto: Policie ČR
Policie hledá šestiletého chlapce, odešel se svým otcem

Policisté zjišťují místo jejich pobytu ve spolupráci s Interpolem, aby si ověřili, že je dítě skutečně v pořádku a nehrozí mu žádné nebezpečí. "Matka měla možnost telefonicky mluvit i s chlapcem, který jí potvrdil, že je v pořádku," doplnila policejní mluvčí Monika Pátková.

Chlapec měl ze svého domova s otcem odejít mezi 11.30 až 17.00. Pohřešování ohlásila matka dítěte. Policie nejprve vedla tento případ jako dítě v ohrožení. V pátek ráno to odvolala.

Otcův mobilní telefon byl nedostupný. Dvojice se může pohybovat ve starším mercedesu se stříbrnou metalízou a s italskou registrační značkou.

Chlapec je vysoký asi 120 centimetrů, drobné postavy. Má světle hnědé krátké vlasy. Na sobě měl v době odchodu modré tričko a hnědé kraťasy. Otec ale u sebe má jeho další oblečení, takže může být převlečen do něčeho jiného.

Lidé mohou jakékoliv informace o pohřešovaném chlapci sdělit na linku 158.

Hledaný Riccardo Croci

Foto: Policie ČR

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků