Hlavní obsah
 

Podezřelý z trojnásobné vraždy poničil policistům cely. Převezli ho do léčebny

Policie v pondělí odpoledne převezla podezřelého z trojnásobné vraždy v Lázních Bělohrad do psychiatrické léčebny v Kosmonosech. Muž poničil dvě cely a zabraly na něj až utišující léky. Obviněn zatím nebyl.

 
Podezřelý z trojnásobné vraždy poničil policistům cely. Převezli ho do léčebny

„Muž, kterého jsme zadrželi na místě činu, nám dnes poničil dvě cely. Museli jsme zavolat rychlou záchrannou službu, která ho zklidnila utišujícími léky a za naší asistence ho převezla do zdravotnického zařízení k psychiatrickému vyšetření,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Dodala, že s ohledem na zdravotní stav podezřelého s ním kriminalisté nemohli provést potřebné procesní úkony, a tím pádem nepadlo ani jeho obvinění z trojnásobné vraždy.

Sanitka přivezla do Kosmonos podezřelého z trojnásobné vraždy

Foto: Radek Plavecký, Právo

Právo na poskytování jakýchkoliv dalších informací si vyhradila krajská státní zástupkyně, která případ dozoruje.

Podezřelého přijela střežit hlídka ze Středočeského kraje

Foto: Radek Plavecký, Právo

Podle zpravodaje Práva byl podezřelý přivezen do Kosmonos před půl druhou odpoledne sanitkou s hradeckou poznávací značkou v doprovodu jednoho policejního vozu. Nejprve krátce zastavily u pavilonu pro ženy a po chvilce přejely k pavilonu pro muže. Po chvílí do areálu vjelo další policejní auto, nejspíš místní hlídka, aby převzala nad zadrženým mužem dohled od hradeckých kolegů.

Žil tam krátce

Otřesný čin se odehrál v noci na neděli. Událost nahlásil syn starší ženy, který se vrátil z noční směny. Doma našel mrtvou svou 55letou matku, 29letou sestru a její dvouleté dítě. Přivolaní policisté na místě zadrželi 29letého podezřelého, u něhož orientačním testem zjistili, že byl pod vlivem drog. Muž byl otcem dvouletého dítěte.

Policie na místě nálezu těl v Prostřední Nové Vsi

Foto: Novinky

„Říká se tu, že to bylo strašně brutální. Ten chlap se prý policistům přiznal a tvrdil, že měl nějaké vnitřní hlasy, které ho ponoukaly. Ale jestli z drog, nebo z nějaké psychické poruchy, nevím,“ řekla Právu v pondělí obyvatelka Lázní Bělohrad s tím, že muž se do obce nedávno nastěhoval. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků