Hlavní obsah
Brněnská přehrada. Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Opilecká hádka na přehradě v Brně skončila střelbou

S opilým agresorem u brněnské přehrady měl co dočinění o víkendu čtyřicetiletý muž. Pánové si spolu podle policie nejprve chvíli povídali, pak došlo k hádce. Sedmačtyřicetiletý opilec vytáhl pistoli, tzv. flobertku a začal střílet do vzduchu a následně vystřelil i po druhém muži.

Brněnská přehrada. Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Opilecká hádka na přehradě v Brně skončila střelbou

Střela ho naštěstí zranila jen lehce za uchem, ovšem to ho mělo rozlítit natolik, že agresora, stále střílejícího do vzduchu, povalil na zem a několikrát ho udeřil pěstí do obličeje. Dvojice následně skončila v nemocnici k ošetření. Útočník nadýchal bezmála tři promile, druhý muž jedno a půl.

Případ policisté dále šetří. Na základě zjištěných informací vyšlo najevo, že uvedený střelec má patrně v opilosti velké problémy s ovládáním.

„V roce 2014 totiž také v silně podnapilém stavu zaútočil na svoji přítelkyni v chatě. Kromě výhrůžek, že ji uloží do rakve, se ji pokusil udeřit krumpáčem do hlavy. Žena naštěstí stačila uhnout a nástroj se zasekl do zdi. Za tento skutek si muž odseděl šestnáct měsíců za mřížemi a vězení ho patrně nemine ani tentokrát,“ uvedla k případu mluvčí Andrea Straková.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků