Hlavní obsah

Muži při přepadení sběrny surově zbili hlídače

Policisté ve středu zadrželi při činu tři lupiče z Tachovska, kteří se pokusili vyloupit sběrnu odpadů v Boru u Tachova. Přitom surově napadli hlídače objektu, kterému způsobili vážná zranění. Státní zástupce podal návrh na vzetí mužů do vazby.

Muži při přepadení sběrny surově zbili hlídače

Trojice se vydala nákladním autem do Boru u Tachova, kde měli v plánu vyloupit místní sběrnu odpadů. Akci měli dobře vymyšlenou a nejspíš by se jim i podařilo dílo dokonat, kdyby se v místě neobjevila policejní hlídka.

Zatímco jeden z mužů pracoval na odlákání pozornosti hlídače, druhý se staral o otevření brány. Třetí pak napadl obuškem hlídače a brutálně ho zmlátil. Muži se však podařilo dostat před areál, což mu možná zachránilo život. Na scéně se totiž objevila hlídka policie, která místem projížděla.

"Policisté okamžitým a profesionálním zásahem všechny muže zadrželi. Napadenému muži poskytli pomoc. Ten byl následně převezen do nemocnice v Plzni, kde byl s vážnými poraněními umístěn na jednotku intenzivní péče,"uvedl Jiří Soukup z policie. Zranění, která muž utrpěl, bezprostředně ohrožovala jeho život. Státní zástupce podal návrh na vzetí útočníků do vazby.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků