Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Muž měl pět let zneužívat nezletilou dívku. Mlčení podle policie odměňoval dárky

Čtyřiačtyřicetiletý muž z Jindřichohradecka měl minimálně pět let pohlavně zneužívat nezletilou dívku, o kterou se ve společné domácnosti staral s její matkou. Za její mlčenlivost ji podle policie uplácel penězi a různými dárky. S dívkou měl spát denně od jejích osmi let.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Muž měl pět let zneužívat nezletilou dívku. Mlčení podle policie odměňoval dárky

„Obviněný muž měl přinejmenším od roku 2013, tedy od osmi let poškozené, do března 2018 opakovaně a dlouhodobě pohlavně zneužívat nezletilou, o kterou se společně ve společné domácnosti s její matkou měl starat,“ uvedla mluvčí policie Hana Millerová.

S nezletilou měl denně spát v ložnici na manželské posteli. „Zpočátku ji měl osahávat na intimních místech, strkat jí prsty do vagíny a později s ní měl vykonávat soulož,“ uvedla Millerová s tím, že za mlčenlivost jí kupoval dárky nebo dával peníze.

Kriminalisté ve středu podezřelého muže zadrželi a byl obviněn z trestných činů pohlavního zneužívání a ohrožování výchovy dítěte. Muž je v policejní cele a s největší pravděpodobností poputuje do vazby.

„V případě soudem uznané viny hrozí obviněnému muži až deset let za mřížemi,“ dodala policejní mluvčí s tím, že s ohledem na rodinu a stále probíhající vyšetřování nebude policie k případu poskytovat bližší informace.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků