Hlavní obsah
Foto: René Chvalina, Právo

Muž, který v Opavě brutálně napadl mladíka, policii dosud uniká

Opavští kriminalisté pátrají po muži, který v první červencovou neděli brutálně napadl jednadvacetiletého mladíka. Policisté zraněného našli na základě anonymního telefonátu v těžkém stavu v zaparkovaném autě v ulici U Cukrovaru. Policie v této souvislosti pátrá po šestatřicetiletém muži.

Foto: René Chvalina, Právo
Muž, který v Opavě brutálně napadl mladíka, policii dosud uniká

Případ vzbudil v Opavě značné pobouření a na facebooku už několik dní kolují informace o podezřelém muži. Incident se odehrál v místech, kde bydlí hodně problémových Romů. Také hledaný muž je zde znám jako násilník, jenž má s dodržováním zákonů velké problémy.

Co přesně se na místě stalo, policie doposud neví. „Vyslechli jsme řadu svědků, mnoho jsme se toho ale nedozvěděli a neznáme motiv, proč k útoku došlo. Na základě dvou desítek výpovědí jsme vyhlásili pátrání po šestatřicetiletém muži,“ řekl mluvčí policie René Černohorský.

Zraněný mladík je hospitalizován v ostravské fakultní nemocnici. „Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu zatím nebyl vyslechnut,“ doplnil policejní mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků