Hlavní obsah
Alena Beljasinová (vlevo) a dcera Eliška Strejcová Foto: Policie ČR

Matka nevrátila dceru, policie po nich pátrá

Kolínská policie pátrá po čtyřleté Elišce Strejcové, kterou odvezla její matka poslední srpnovou středu z Horních Krut, kde bydlí se svým otcem. Třiatřicetiletá Alena Beljasinová malou Elišku ale nevrátila ve stanovený termín otci. Matku ani holčičku nejde zkontaktovat, neví se ani, kde jsou.

Alena Beljasinová (vlevo) a dcera Eliška Strejcová Foto: Policie ČR
Matka nevrátila dceru, policie po nich pátrá

Eliška měří 110 centimetrů, má modré oči a delší plavé vlnité vlasy. Naposledy na sobě měla červenorůžové legíny a růžovou mikinu. Beljasinová, která s Eliškou odjela fialovým Suzuki Swift s registrační značkou 5A96288, je štíhlá, má rovné hnědočerné vlasy a hnědé oči.

Policisté nevylučují, že se obě pohřešované mohly stát oběťmi nešťastné náhody nebo trestného činu. Žádají proto veřejnost o pomoc při pátrání. „V případě jakýchkoli informací k pohřešovaným osobám, prosíme, kontaktujte linku 158,“ uvedla v tiskové zprávě policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků