Hlavní obsah
Člen prvosledové hlídky se samopalem. Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Manévry v nemocnici: Taxikář měl podezření, že vezl podezřelé z vraždy čerpadlářky

Policejní manévry vyvolal ve čtvrtek taxikář, který policistům volal, že do Fakultní nemocnice v Hradci Králové právě přivezl dva lidi, po kterých kriminalisté už několik dní intenzivně pátrají. Podle informací Novinek měl na mysli podezřelé z vraždy čerpadlářky na Mělnicku. Jeho podezření se nakonec nepotvrdilo.

Člen prvosledové hlídky se samopalem. Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Manévry v nemocnici: Taxikář měl podezření, že vezl podezřelé z vraždy čerpadlářky

Ve čtvrtek před polednem se na lince 158 ozval taxikář, který dispečerům sdělil, že na emergency nemocnice vyložil dvojici, která může odpovídat podezřelým z Nelahozevsi. Do nemocnice se okamžitě vypravily hlídky z několika oddělení i kriminalisté a prvosledové hlídky se samopaly.

Prohledali nemocnici a prohlédli kamerové záznamy, nakonec dvojici našli. „Během hodiny se je policistům podařilo najít a ztotožnit. Jelikož se nezjistilo žádné protiprávní jednání a dvojice se ničeho nedopustila, mohla být akce ukončena,“ popsala mluvčí policie Iva Kormošová.

Zároveň poděkovala občanům za pozornost, kterou pátrání věnují, i personálu nemocnice, jenž policistům ve všem vyšel vstříc, hlavně rychle zajistil kamerové záznamy.

BEZ KOMENTÁŘE: Lupiči na záběrech vnější kamery

Video: Policie ČR

Po dvojici podezřelých z vraždy v Nelahozevsi pátrají policisté od pondělí. Podle nich mají na svědomí vraždu prodavačky na čerpací stanici, ze které zřejmě odnesli pokladnu a cigarety. Kriminalisté již zveřejnili dvě videa s podezřelými a obdrželi stovku poznatků, dopadnout se je ale zatím nepodařilo. Podle detektivů může jít o muže a ženu, ale i o dva muže. [celá zpráva]

BEZ KOMENTÁŘE: Přepadení čerpací stanice na Mělnicku

Video: Policie ČR

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků