Hlavní obsah
 

Exhibicionista jezdil tři hodiny pražským metrem a obnažoval se

Tři hodiny podle policie jezdil na začátku ledna na trase linky metra A exhibicionista, který se obnažoval před dívkami. Jednomu z cestujících se ho povedlo vyfotit, pak zvrhlík utekl. Policie v úterý požádala o pomoc při pátrání po podezřelém.

 
Exhibicionista jezdil tři hodiny pražským metrem a obnažoval se

Exhibicionista se podle policie pohyboval na trase metra linky A druhého ledna dopoledne. Ve stanici metra Muzeum si ho všiml náhodný svědek, který policii popsal, co se stalo.

„Muž stál za zády mladé dívky. V tu chvíli si nemrava obnažil své mužství a začal s ním pohybovat směrem k dívce, kdy se zřejmě snažil imitovat kopulační pohyby, což prý ale vypadalo víc směšně než jakkoli eroticky,“ popsal mluvčí policie Tomáš Hulan.

Podezřelý muž zachycený cestujícím.

Foto: Policie ČR

Svědek si pohotově začal zvrhlíka fotografovat. Jakmile si toho muž všiml, utekl do metra a odjel. Po oznámení kriminalisté zjistili, že metrem jezdil asi tři hodiny. Bloumal stanicemi a přestupoval ze soupravy na soupravu. Vypátrat se ho však nepodařilo.

Policisté žádají jak svědky, kteří ho poznají, tak další případné poškozené, aby se přihlásili na linku 158. „Hledaný se mohl dopustit mnohem většího počtu případů než pouze v tomto jednom zadokumentovaném,“ konstatoval Hulan.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků