Hlavní obsah

Dva lidé zemřeli před závodem do vrchu na Teplicku

Tragická dopravní nehoda se stala během tréninku na sobotní závod do vrchu Carbonia Cup na Teplicku. Jedna z posádek vylétla ze silnice a narazila do stromu. Na místě zůstali dva mrtví lidé. Novinkám to potvrdili pořadatelé závodů.

Dva lidé zemřeli před závodem do vrchu na Teplicku

"Měli jsme tu nehodu, při které zemřel řidič a jeho spolujezdec. Při tréninku to šoupnul do stromu,“ řekl pořadatel Ludvík Andrle. Blíže se k události nechtěl vyjadřovat, protože se prý jedná o jeho blízké.

Podle svědků události se nehoda stala kolem jedenácté hodiny poblíž obce Dlouhá louka na Teplicku, kde řidič nezvládl zatáčku.

Oběťmi nehody jsou muži z Teplicka ve věku 30 a 21 let. Příčinu tragédie vyšetřovatelé zkoumají. Závod, který měl pokračovat i v neděli, pořadatelé po tragické nehodě zrušili.

Automobilové závody mají mnohdy tragický konec. Například v předešlých týdnech havaroval při rallye i zpěvák a závodník Daniel Landa. V červnu pak havarovala jedna z posádek rallye v Třebíči. Zde zahynul po nárazu do stromu Miroslav Levora a jeho spolujezdkyně Pavla Třebínová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků