Jednadvacetiletý muž skočil z mostu krátce po 20:30. Přivolaný lékař už mohl pouze konstatovat smrt. Zhruba hodinu a půl před ním chtěl z Nuselského mostu skočit i sedmatřicetiletý muž. Sebevraždu si nakonec rozmyslel a zdravotníci ho převezli do Psychiatrické léčebny v Bohnicích.

V bohnické léčebně skončil i čtyřicetiletý, zřejmě drogově závislý muž, který se chtěl z mostu vrhnout spolu s devatenáctiletým mladíkem před polednem. Podle lékařů je mohly k rozhodnutí přimět abstinenční příznaky z nedostatku drogy. Mladíka dopravila záchranná služba na psychiatrickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice.

Pokusy o sebevraždu skokem z Nuselského mostu jsou poměrně časté, záchranáři ale také jsou v rozmlouvání tohoto činu často úspěšní. Od skoku odradili například 20. září čtyřiapadesátiletou ženu.

Nuselský most, který byl otevřen v roce 1973, je vyhledávaným místem sebevrahů. Od jeho otevření skokem z něj ukončilo život víc než 200 lidí, podle neoficiálních statistik dokonce až 300. Sebevraždu se naposledy podařilo dokonat patnáctileté dívce, která z mostu skočila loni počátkem listopadu.