"Bylo stanoveno několik vyšetřovacích verzí a v současné době je kriminalisté postupně prověřují. Během dnešního dne ani o víkendu nelze s největší pravděpodobností očekávat další informace," uvedla mluvčí policie.

Zavražděnou čtyřicetiletou matku Danu a její o čtrnáct let starší tetu Jarku našel sedmnáctiletý mladík ve čtvrtek ráno v domě na samotném okraji města, který všichni tři spolu s mladíkovou sestrou obývali. [celá zpráva] Podle sousedů byla Dana se svým manželem v rozvodovém řízení a dvojice se rozešla ve zlém. Jedna z žen byla prý zastřelena, druhou vrah pravděpodobně utloukl nějakým předmětem.

"Byl to pro nás šok, na to se nedá vůbec nic jiného říct. Ty holky jsem měla ráda, byli to velice slušní lidé," řekla Právu žena, která bydlí v nedalekém sousedství a se zavražděnými udržovala přátelské vztahy. Podrobnosti o rodině ale odmítá říct.

Další sousedka byla poněkud sdílnější: "Prý byl hodně agresivní, ale nevím, čemu se dá věřit. Lidé toho napovídají a já jsem se s nimi nestýkala."