Ke zraněnému přivolali sanitku přátelé. Do příjezdu lékaře na místo činu byl ale muž mrtvý. Jeho partnerka skončila ve vězení. Za ublížení na zdraví s následkem smrti jí hrozí odnětí svobody až na osm let.

Zábava bezdomovců

"Vše se odehrálo v chatě v brněnské lokalitě Palackého vrch, kterou s tichým souhlasem jeho majitele obývali bezdomovci. Kromě páru byli v kritický okamžik v chatě ještě další dva muži, kteří měli v krvi jeden 3 a druhý 3,7 promile alkoholu. Žena, která se oddávala sexu s 30letým mužem, měla v krvi dva a půl promile. Je pravděpodobné, že i postižený muž byl opilý, ale to nám ukáže až výsledek rozboru jeho krve," sdělil Lubas.

"To nebylo poprvé, co s ní chtěl sex v tomto stylu. Vždycky však používal kožený opasek k bití, jinak nic drastického. Tentokrát se chtěl asi nechat pořezat nebo bodnout, ale kdo mohl vědět, že mu při tom Zuzana propíchne velkou cévu a nic ho už nezachrání. Ona navíc po tom, co začal silně krvácet, odešla, aniž by mu pomohla," vypověděli na policii zbývající bezdomovci, kteří si jen útržkovitě vzpomínali na tragický večer.