Lžičař je toho názoru, že jeho klient by měl být vydán do Kataru. "Jsem šokován, že to nepřerušili, soudkyně ignoruje novelu zákona. Já zvažuji stížnost k ústavnímu soudu." řekl Novinkám advokát.

Princ as-Sání u soudu krátce promluvil a prohlásil, že se cítí velmi špatně a potřebuje denně léky - proto by neměl být u soudu. Ve vazbě prý zhubnul o 21 kg. Dále si postěžoval, že nedostal obžalobu v arabském jazyce a nemohl se připravit. Také paradoxně tvrdil, že v Kataru mu hrozí ještě vyšší trest, ale už nevysvětlil, proč tam tedy chce být převezen.

Josef Lžičař také vznesl námitku pro podjatost soudkyně a následovaly i další stížnosti. Soudkyně Monika Křikavová zopakovala, že předání případu do Kataru není správné, všechny důkazy jsou totiž v ČR a v cizině není zaručeno, že budou chráněna práva obžalovaného i poškozených. K chybějícímu překladu do arabštiny uvedla, že princ doslova uvedl, že překlad nechce.    

Sání podle obžaloby ve svém bytě zneužíval celkem 16 dívek, čtyřem z nich ještě nebylo 15 let. Spolu s princem jsou obviněné i dvě ženy, které podle policie oslovovaly na ulici mladé dívky s nabídkou výdělku 2000 korun. Dívky, které souhlasily, byly pak muži po vůli v jeho bytě v Lumírově ulici v Praze 2. Kuplířky za dívky inkasovaly každá po tisícikoruně.