Nehoda se stala po půl šesté na silnici I/20 u obce Selibov. Osobní auto tam srazilo prase, které pravděpodobně zůstalo ležet na silnici. Posádce se nic vážného nestalo, ale do zvířete následně narazil řidič renaultu.

KOMENTÁŘ DNE:
 Na koho padá vina za chování prezidenta – Řešení sporů kolem posledních kroků prezidenta Miloše Zemana hledá Thomas Kulidakis. Čtěte zde >>
  

Očima Saši Mitrofanova: Radost pana Bradyho a politické trucy

„Automobil byl poté vymrštěn mimo komunikaci do betonového sjezdu. Jednašedesátiletý řidič v něm na místě zahynul. Okolnosti a přesné příčiny dopravní nehody jsou předmětem šetření píseckých policistů,“ uvedla mluvčí policie Lenka Krausová.

V havarovaném renaultu zemřel řidič

V havarovaném renaultu zemřel řidič.

FOTO: Policie ČR

K nehodě vyjeli také hasiči. „Ti provedli zajištění obou havarovaných aut proti požáru a proti úniku provozních kapalin,“ shrnula mluvčí hasičů Vendula Matějů.

O víkendu se s podobnou situací setkali plzeňští záchranáři při cestě k nehodě. Do cesty jim vběhl jelen, kterého srazili. Zvíře zemřelo, posádce se nic nestalo. Jak upozornil jejich mluvčí Martin Brejcha, nejdůležitější je při střetu se zvířetem nestrhnout volant a držet směr jízdy. [celá zpráva]

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Sanitka na Šumavě srazila jelena. Zdroj: ZZS Plzeňského kraje