"Z důvodu vyšetřování dopravní nehody bude úplně uzavřena silnice I. třídy číslo 6 v úseku od konce města Karlovy Vary ve směru na Prahu po křižovatku se starou pražskou silnicí mezi desátou dopoledne a jednou hodinou po poledni," uvedla Telínová s tím, že silnice bude uzavřena v 15 až 25minutových intervalech.

"V úterý 19. října od deseti do třinácti hodin bude silnice úplně uzavřena. Obousměrná objížďka kromě nákladních jízdních souprav bude vedena ulicemi Krokova, Lidická, Havlíčkova, Na Vyhlídce a Pražská," doplnila mluvčí.

Karlovarský policejní mluvčí Pavel Valenta nejdříve uvedl, že policie bude na místě nehody provádět rekognice. "Když se uzavírá silnice, tak se provádí většinou rekognice nebo rekonstrukce nehod. Nevím ale, zda budou mít specialisté na místě i vozidla z nehody nebo se spokojí s nákresy na vozovku," uvedl na dotaz Práva ráno, ale odpoledne informaci odvolal.

"Nejedná se ani o rekognici, ani o rekonstrukci nehody, ale vyšetřovatelé potřebují na místě provést některé vyšetřovací úkony," řekl Valenta.