Muž vypil v úterý večer několik piv. Když vyjel na oplocené parkoviště před domem, lehce zavadil o jedno ze zaparkovaných aut. O několik desítek metrů dále pak naboural další dva vozy.

KOMENTÁŘ DNE:

Přímá volba prezidenta - První kolo prezidentské volby nepřineslo rozhodnutí, naopak naznačilo možnost překvapivé změny na postu hlavy státu, píše v komentáři Václav Klaus ml. Čtěte zde >>

„Měl jsem asi tři třináctky. Kouknul jsem na hodiny a myslel si, že už je šest ráno, kdy už jsem měl být střízlivý. No, a když jsem s autem vyjel z garáže před dům, tak jsem způsobil tohle. Až pak jsem zjistil, že je teprve půl jedné,“ sdělil muž na místě reportérovi Novinek.

Přivolaní policisté ho podrobili dechové zkoušce, která měla pozitivní výsledek. „Nafoukal jsem necelé půl promile. Čtyřicet let jezdím bez nehod – a teď tohle,“ doplnil řidič.

Dopravní policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz. Škoda na třech nabouraných zaparkovaných vozech a také na voze opilého muže se vyšplhá na několik desítek tisíc korun. Nehodou se policisté dále zabývají.