Po Praze rozvěšoval letáky, kde prosil o informace vedoucí k jejímu nalezení. Později se policii po několikahodinovém výslechu ke všemu přiznal.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Na svém facebookovém profilu upozornil na propuštění v neděli u příležitosti ženiných nedožitých 36. narozenin její bratr, fotograf David Neff. „Škrtil ji nadvakrát dvacet minut. Rukama se mu to nedařilo, a tak ji dodělal kabelem od telky. Ta malá se na to dívala,“ zmínil ve svém komentáři bratr zavražděné.

„Jelikož panu soudnímu znalci tento druh vraždy nepřišel dostatečně trýznivý, bude Novák v létě na svobodě. Aby taky ne, hraje si v Ruzyni na vzorného křesťana,“ napsal.

Podle informací Práva studuje Neff Novák ve vězení teologii a celkově se snaží chovat slušně. Podmíněně propuštěn může být pro dobré chování po odpykání dvou třetin trestu. Podle výpočtu Práva však lhůta uplyne až příští rok na podzim.

David Neff na svém profilu sdílel fotografii zavražděné. Prý jako připomínku toho, co se stalo. „Poslední fotka mojí ségry. Je tam se svou holčičkou a naším tátou. Pár týdnů nato ji zavraždil Robert Novák,“ napsal na svůj profil Neff.