Nehoda se stala ve Slévačské ulici v Praze 9. Osobní vůz vyjel mimo silnici, porazil dopravní značku a převrátil se na střechu. Poté ještě naboural do zdi panelového domu. Uvnitř auta zůstaly čtyři zraněné ženy.

Kromě velkého množství sanitek na místo vyrazili také hasiči a policisté. O pomoc byl požádán vrtulník letecké záchranky. Piloti ale na sídlišti nenašli vhodné místo pro přistání, a tak nad místem pouze několikrát zakroužili a odletěli zpátky na základnu. Zároveň s tím vrtulník odvolaly pozemní posádky záchranné služby, které si na místě vystačily samy.

Hasiči společně se záchranáři všechny zraněné ženy vyprostili a převezli do nemocnice. Dvě z nich utrpěly vážná zranění, další dvě by měly být zraněny lehce.

Slévačská ulice byla kvůli nehodě uzavřena, dopravu odkláněli policisté a strážníci. Potíže policistům dělali známí a rodina posádky. Vehementně se domáhali přístupu nejen do havarovaného vozu, ale také ke zraněným ženám. Policistům se nakonec situaci na místě podařilo uklidnit.

Přesné okolnosti nehody policie nadále vyšetřuje.