Mladík jel se svým peugeotem po Poděbradské ulici ve směru do centra. Na křižovatce s ulicemi Kbelská - Průmyslová chtěl odbočit vlevo do Průmyslové. Při odbočování se však z dosud neznámých příčin střetl se Škodou Otavia jedoucí po Poděbradské ulici v protisměru.

"Míra zavinění a přesná příčina dopravní nehody je samozřejmě v šetření. Vzniklou škodu policisté zatím odhadují na téměř dvě stě tisíc korun," sdělila Novinkám mluvčí pražské policie Daniela Razímová. Policie na případ uvalila embargo a to z toho důvodu, že je do něj zapletený mladistvý. Je však jasné, že řídil bez patřičného oprávnění.

"Těžká dopravní nehoda se stala půl hodiny před půlnocí v noci na čtvrtek," informoval Novinky mluvčí pražské záchranky Marek Uhlíř s tím, že oznámení přijali ve 23:29 a pět sanitek bylo na místě za pět minut. Lékaři na místě ošetřili pasažéry peugeotu a s těžkými zraněními je převezli do nemocnic.

Ženu, která utrpěla těžké poranění hlavy s pravděpodobným krvácením do mozku, přijali v nemocnici na Vinohradech v kritickém stavu. 17letý mladík, u něhož museli lékaři záchranky zajistit životní funkce přístrojovou technikou, byl převezen na traumatologii nemocnice na Bulovce.

Ve Škodě Octavia byl podle informací Práva zraněn náměstek ředitele Městské policie Praha Václav Bláha, který v policejním sboru odpovídá například za metro, dopravní oddíl nebo psovody. Bláha jel se svým služebním vozem.