Na videu je zaznamenána jeho jízda okolím Bánova na silnici I/50. Jednou rukou mladý muž drží volant své Škody Octavia a druhou natáčí zběsilou jízdu na mobilní telefon. Zdokumentoval tak několik přestupků včetně předjíždění tam, kde je to zakázáno. Několik záběrů řidič také věnoval svému tachometru, kde ručička ukazuje až 200 km/h. Samotná nehoda na záběrech není.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Řidič vyletěl s autem do výšky prvního patra, nehodu nepřežil.

Řidič vyletěl s autem do výšky prvního patra, nehodu nepřežil.

FOTO: HZS Zlínského kraje

Havárie se stala v sobotu odpoledne v Bystřici pod Lopeníkem. V rychlosti 150 km/h v obci předjížděl a manévr nezvládl, neboť se v protisměru objevilo vozidlo. Strhl tedy řízení, dostal se do smyku a skončil mimo komunikaci. Auto smetlo plot rodinného domu, poté plot dalšího domu, narazilo do zaparkovaného vozidla a bylo vymrštěno do úrovně prvního patra rodinného domu. [celá zpráva]

Octavia po nehodě

Octavia po nehodě

FOTO: HZS Zlínského kraje

Od balkónu se vozidlo odrazilo zpět a dopadlo na další zaparkované auto. Řidič během havárie z auta vypadl a utrpěl četná devastující zranění, kterým na místě podlehl.

Řidič, který ten den slavil narozeniny, měl podle policie již několik záznamů za dopravní přestupky a trestné činy. Třikrát byl trestán zákazem řízení kvůli řízení pod vlivem alkoholu a pro maření výkonu úředního rozhodnutí.