Zavražděného nalezli policisté v bytě ve Vratislavicích n. N. ve středu, když se mu nemohl dovolat jeho známý, se kterým měl schůzku.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

„Při vyšetřování vyšlo najevo, že v bytě zavražděného muže chybí televize s LCD obrazovkou s úhlopříčkou 82 cm, a dále notebook značky Asus s červeným vrchním krytem,“ uvedla policejní mluvčí.

Z tohoto důvodu policisté žádají o pomoc všechny cestující, kteří jeli v úterý tramvají ze zastávky Ústav sociální péče do centra. Je totiž velice pravděpodobné, že v tramvaji cestovali s vrahem.

„Kriminalisté již nyní s jistotou vědí, že tramvají cestovala i osoba, která nesla volně v ruce televizor s LCD obrazovkou,“ informovala Suchánková s tím, že vyšetřovatele rovněž zajímá, zda nebyl někdo osloven v souvislosti s prodejem televize či notebooku.

Pokud má někdo informace týkající se muže z tramvaje, má kontaktovat buď linku 158, nebo vyšetřovatele, kteří na případu pracují na telefonním čísle 725 903 504.