"Většinou se jednalo o přestupky proti veřejnému pořádku nebo použití pyrotechniky," řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Čtyři lidé byli podle něj zadrženi pro podezření z trestného činu, šlo o výtržnictví nebo loupež.

Slávisté se odpoledne sešli u stadiónu v Edenu, odkud společně vyrazili ke stanici metra Strašnická. Na stadión Sparty zamířili ze stanice Staroměstská po nábřeží a Letenským tunelem. Na akci dohlížely desítky policistů a těžkooděnců.  Policisté upozornili fanoušky, aby při pochodu nepoužívali pyrotechniku a nezakrývali si obličeje. Přesto se místy nějaká hořící světlice nebo dělbuch v průvodu objevily.

S protesty proti pochodu se slávisté až na Letnou prakticky nesetkali. Na Letenském náměstí na ně čekala u výjezdu z tunelu nepříliš početná skupina sparťanů, kteří na ně křičeli "Jude Slavie". Slávisté odpověděli pokřikem "Jak jste rudí, tak jste blbí". Policisté fanoušky k sobě nepustili a zůstalo jen u pokřikování.

Na Letenském náměstí začali Sparťané tropit výtržnosti a některří fotbaloví příznivci vyprovokovali šarvátky s policejními těžkooděnci. Několik sparťanských fanoušků policisté zajistili a odvezli na policejní služebnu.