Bezpečnostní služba měla seznam lidí, které směla pustit dovnitř. Několik lidí se přes ni nedostalo. Kromě příbuzných se pohřbu zúčastnila i starostka Klášterce Kateřina Mazánková.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Hřbitov bude uzavřen v pondělí i v úterý

Hřbitov bude uzavřen v pondělí i v úterý.

FOTO: Karel Otcovský, Právo

Obřad začal krátce před polednem. Hřbitov je ale uzavřený až do 15 hod. Veřejnost se může s dívkou rozloučit v úterý v 17 hod. na zádušní mši v kostele Nejsvětější Trojice.

Pohřeb devítileté dívky v Klášterci

Pohřeb devítileté dívky v Klášterci.

FOTO: Karel Otcovský, Právo

Devítiletá dívka zmizela cestou ze školy v úterý 9. září po poledni. Matka se na policii obrátila vpodvečer s tím, že holčička dosud nedorazila domů. Desítky policistů začaly okamžitě prohledávat okolí. Pátrání pokračovalo i během noci a následující den, připojili se i dobrovolníci.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Lidé si připomínají Elišku před školou v Klášterci nad Ohří. Zdroj: Právo

Ve středu krátce po 15. hodině našli policisté v lese asi kilometr od školy tělo děvčete a zanedlouho potvrdili, že to je pohřešovaná dívka.

Smuteční hosté přecházejí na obřad

Smuteční hosté přicházejí na obřad.

FOTO: Karel Otcovský, Právo

V pátek policie obvinila z vraždy a znásilnění 25letého Romana K., který vzápětí putoval do vazby. K činu se přiznal. Minulý týden ve středu TV Nova informovala, že násilník byl převezen do vězeňské nemocnice z obavy, aby nespáchal sebevraždu. Obviněnému hrozí až výjimečný trest.