„Během středy se na oddělení kriminální policie dostavil devatenáctiletý mladík, po kterém bylo vyhlášeno pátrání pro podezření z fyzického napadení souseda tyčí. Mladík byl v doprovodu svého advokáta a odmítl vypovídat. Policejní komisař ho obvinil z trestného činu pokusu o těžké ublížení na zdraví,“ konstatovala policejní mluvčí Andrea Straková s tím, že policisté děkují veřejnosti za pomoc s pátráním.

Video

Dvojice brutálně napadla muže při čištění auta. Zdroj: Policie ČR

Napadení se odehrálo na parkovišti v Tuřanech. Třiatřicetiletý muž před domem se svým malým synkem čistil interiér auta, když k němu přišel devatenáctiletý mladík a začal dělat problémy. Muž se s ním odmítl bavit a poslal ho pryč. Za několik minut se tam objevil pětačtyřicetiletý otec mladíka a došlo ke slovnímu konfliktu. [celá zpráva]

„V tom se ovšem nečekaně znovu objevil mladík a tentokrát s tyčí v ruce a muže napadl. Otec se synem ho surově zbili a způsobili mu několik zranění v obličeji i po těle. V době, kdy na místo dorazila přivolaná hlídka, zadržela na místě jen staršího z mužů. Ten je nyní stíhán pro trestný čin těžké ublížení na zdraví, za který mu může hrozit až desetileté vězení,“ dodala Straková.