Policisté přijali volání od muže z liberecké okrajové čtvrti Machnín. „Policistům popisoval, že po jeho zahradě běhá neznámý mladý muž a dráždí proti sobě jeho dva psy - vlčáky, které má volně puštěné na zahradě,“ uvedla policejní mluvčí.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Na místo okamžitě vyrazili policisté z nedaleké Chrastavy. Mladíka pokoušejícího se o sebevraždu se pokoušeli uklidnit, což se jim nakonec podařilo. „Zjistili, že se jedná o 21letého mladého muže a provedená dechová zkouška, kterou u něho provedli, prokázala, že je podnapilý. V dechu měl přes jedno promile alkoholu,“ sdělila dále Suchánková.

Bolestivá smrt kvůli nešťastné lásce

Následné vyšetřování důvodu počínání mladého muže ukázalo, že se o drastickou smrt pokouší kvůli nešťastné lásce. Hlídce navíc vyhrožoval, že jakmile odjede, pokusí se o sebevraždu znovu.

Policisté proto zavolali záchrannou službu, která mladého muže převezla na protialkoholní záchytnou stanici. „Případ nešťastné lásky měl tak naštěstí šťastný konec a i samotný mladík snad po vystřízlivění bude mít na celou situaci jiný náhled,“ dodala nakonec Suchánková.