Nehoda se stala v pravém pruhu na osmém kilometru v 7.40 hod. Kamióny do sebe postupně narazily zezadu v koloně v místě, kde se doprava kvůli rekonstrukci dálnice zužuje do jednoho pruhu.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

„Kamióny byly napasovány v sobě, jednotky hasičů ze Středočeského kraje a z Prahy je musely nejprve oddělit od sebe. Pak byli vyproštěni dva lidé,” informovala Novinky mluvčí hasičů Lenka Kostková.

Kamióny narazily zezadu do sebe, srážku nepřežili dva lidé.

FOTO: Novinky

„Oba muže záchranáři resuscitovali, bohužel však těžkým zraněním podlehli. O dalších zraněných informace nemám,“ uvedla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Kamióny narazily zezadu do sebe, srážku nepřežili dva lidé.

FOTO: Novinky

„Dálnice musela zůstat i po odletu vrtulníku uzavřená. Policisté z Prahy odkláněli provoz na nultém kilometru. Příčinami nehody se nyní zabývají kriminalisté,“ řekl kolem jedenácté hodiny Novinkám mluvčí policie Jakub Vinčálek.

Nehoda se stala v místě, kde končí dopravní omezení

Nehoda se stala v místě, kde končí dopravní omezení

FOTO: ŘSD

Jak uvedla mluvčí hasičů, ve směru na Prahu se stala ještě další drobnější nehoda, kde však nebyli zraněni žádní lidé. Řidiči se zřejmě dostatečně nevěnovali řízení a dívali se na nehodu.