„Případ vyšetřujeme jako vraždu,“ řekla mluvčí Krajského ředitelství policie ČR ve Zlíně Jana Macalíková. „Požár se podařilo zlikvidovat velmi rychle, jednoho člověka jsme přitom ještě museli evakuovat. Místo si pak převzali kriminalisté,“ informoval mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Libor Netopil.

Krátce po ohlášení požáru vyjížděla další jednotka k dopravní nehodě, při které zahynul na Kroměřížsku mladý muž. Oba zemřelí se znali, policie prověřuje souvislosti obou událostí.

Krátce po ohlášení požáru vyjížděla další jednotka k dopravní nehodě, při které zahynul na Kroměřížsku mladý muž. Oba zemřelí se znali, policie prověřuje souvislosti obou událostí.

FOTO: HZS Zlínského kraje

„Oheň poškodil řadu stop,“ řekla Macalíková. Policie dává požár s nálezem zavražděné ženy do souvislosti s tragickou dopravní nehodou v části Rataje Popovice na Kroměřížsku. Ta byla nahlášena krátce po oznámení požáru.

Dopravní nehodu vyšetřují policisté jako sebevraždu.

Dopravní nehodu vyšetřují policisté jako sebevraždu.

FOTO: HZS Zlínského kraje

Po nárazu osobního automobilu do stromu při ní zemřel třicetiletý muž. „Nehodu vyšetřujeme jako sebevraždu. Kromě časové souvislosti z vyšetřování vyplývá, že se oba zemřelí znali. To ovšem neznamená, že by pachatelem vraždy musel být muž, který zemřel při nehodě.