„Řidič při nehodě, která se stala po osmé hodině ráno v Plzeňské ulici u čerpací stanice ÖMV v Ušovicích v Mariánských Lázních, utrpěl těžké zhmožděniny hrudní páteře a mozku. Záchranáři k pacientovi přivolali vrtulník, který pacienta transportoval do plzeňské fakultní nemocnice,“ popisovala mluvčí karlovarské krajské záchranné služby Barbora Silná.

Při nehodě byla zraněna i spolujezdkyně řidiče. „Její zranění ale byla lehká, takže byla převezena na ošetření na chirurgické oddělení mariánskolázeňské nemocnice,“ dodala Silná.

„Řidič osobního vozidla, který při nehodě utrpěl těžká zranění, nedal přednost dodávce,“ popisoval dopravní nehodu mluvčí karlovarské krajské policie Pavel Valenta. Podle informací Práva je možné, že za příčinou nehody byla zdravotní indispozice řidiče v pokročilém věku.

Řidič toyoty narazil do stromu

K další závažné dopravní nehodě došlo na Chebsku také ve středu kolem osmé hodiny ráno. „Čtyřicetiletý řidič osobního vozidla Toyota v Podhradské ulici nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky a sjel mimo silnici, kde narazil do stromu,“ uvedl Valenta, podle kterého řidič jel z Podhradu do Chebu.

„Řidič si zřejmě poranil při nehodě krční páteř,“ uvedla Silná, podle které byl ale jeho zdravotní stav stabilizovaný. „Převezli jsme jej do chebské nemocnice na vyšetření počítačovým tomografem,“ uzavřela Silná.