„Podezřelým je Radek Duda,“ citoval server iDnes.cz jednoho z vysokých policejních důstojníků z Karlových Varů, který si nepřál zveřejnit své jméno. Na Dudu údajně ukazuje i SPZ vozidla BMW, které 63letého důchodce na ulici 1. máje na přechodu ohrozilo a jeho řidič posléze seniora fyzicky napadl. Podezření, že agresorem na zebře byl právě problémový hokejista, potvrdila i televize Nova.

K incidentu došlo na západě Čech minulé úterý. Důchodce na poslední chvíli uskočil před rozjetým bavorákem s pražskou poznávací značkou, přitom se ale o projíždějící vozidlo otřel rukou. Řidič za přechodem pro chodce zastavil, vystoupil z vozidla a zamířil přímo k muži. Nejdříve mu začal sprostě nadávat. Pak se na něj vrhl a pěstmi ho zbil. Když se začali sbíhat lidé, opět nasedl do vozidla a ujel. Pachateli hrozí až tři roky vězení

Řidič luxusního BMW zmlátil ve Varech chodce, kterého předtím málem přejel

Policie oficiálně odmítla potvrdit, že známý hokejista figuruje mezi podezřelými.

Na hokejistu prvoligového Chomutova, který v uplynulých týdnech výrazně vypomohl extraligové Plzni postižené odpočtem bodů, nicméně sedí popis, kteří svědci incidentu nahlásili: štíhlý muž kolem 30 let výšky zhruba 190 cm. Sám dvaatřicetiletý rodák z Chodova u Karlových Varů se k případu nevyjádřil: nezvedal telefon, ani nereagoval na SMS.