Zbývající dva z devíti odsouzených soud potrestal podmínkou. Všichni byli obžalováni z oloupení několika podnikatelů a útoku na policejního informátora. 

Únosy podnikatelů se podle spisu odehrály v říjnu 2000 a v dubnu 2001. Pachatelé se jich podle obžaloby zmocnili lstí, když se například jeden člen gangu ve služební uniformě vydával za policistu a předstíral dopravní kontrolu. Podle spisu jim způsobili miliónové škody.

Obětí násilí se podle obžaloby stal i policejní informátor. Jeden z obviněných, Radek Trumpeš, na něho podle žalobce v červnu 2000 vystřelil gumové projektily a zasáhl ho pod rameno. Údajní pachatelé prý chtěli muže unést kvůli tomu, že na gang donášel policii. Později se po něm slehla země. Spekulovalo se o tom, že se stal obětí lidí kolem Berdycha.

V procesech se členy gangu již padlo několik rozsudků, některými skutky se však soudy stále zabývají. Největší případ organizovaného zločinu v historii české kriminalistiky je ojedinělý propojením podsvětí s elitními detektivy, kteří měli s organizovaným zločinem bojovat.