V neděli odpoledne se na hlavním tahu z Aše do Chebu srazila honda s osobním vozem BMW. Řidič motorky byl těžce zraněn, lékař si vyžádal pomoc vrtulníku záchranné služby. Ten ale nebyl v danou chvíli k dispozici.

"Vzhledem k tomu, že zraněný byl občan SRN, vyjela na místo zdravotnická záchranná služba z nedalekého Waldssasenu a převezla řidiče rovnou do německé nemocnice,“ řekla mluvčí hasičů Alena Ryvolová. Silnice byla uzavřena asi tři hodiny.

Policista na motorce se srazil s autobusem

Vážná nehoda policisty na motorce a autobusu se stala v neděli odpoledne na průtahu Karlovými Vary. Vážně zraněný policista byl vrtulníkem transportován do nemocnice v Plzni. V autobusu cestovalo 40 lidí, nikdo z nich zraněn nebyl.

Motorkář narazil do zadní části opelu

V pátek odpoledne narazil motorkář do zadní části malého Opelu Corsa v Markovicích na Chrudimsku. Zraněn byl řidič motorky a záchranáři ho převezli do nemocnice, řidička vozu vyvázla bez šrámů.  

Motorka zapasovaná pod autobusem

Motocykl Kawasaki se srazil s autobusem Mercedes v neděli po poledni v Litomyšli na silnici první třídy číslo 35. Nehoda se sice obešla bez zranění, ale motocykl skončil zapasovaný pod zadní částí autobusu.  

Superb nedal přednost motorce 

Těžce zraněný motocyklista skončil v nemocnici v Jičíně poté, co v neděli odpoledne nedostal přednost od řidiče Škody Superb nedaleko obce Kbelnice. Motorkář jel po hlavní sinici od Turnova na Jičín.

Mladý závodník si vážně poranil páteř

Vážné zranění páteře a míchy utrpěl v sobotu v noci 16letý motocyklový závodník při pádu v závodě pitbiků v brněnské Olympii. Ještě týž den podstoupil čtyřhodinovou operaci v Úrazové nemocnici v Brně. Nyní je na jednotce intenzivní péče. [celá zpráva]

Srážka dvou aut a motorky

V neděli odpoledne vyjížděli hasiči a záchranáři na pomoc k dopravní nehodě v Bratřejově na Zlínsku. Srazily se dva osobní automobily a motocykl. Jeden člověk musel být ošetřen záchrannou službou.  

 

Nehoda aut a motorky u Bratřejova. FOTO: HZS Zlínského kraje