Čtyřiačtyřicetiletá Jarošova přítelkyně zmizela loni v únoru beze stopy, její tělo se dodnes nenašlo. Policisté objevili v jejím bytě v Ústí nad Labem množství krve. Jaroš se poté přiznal k tomu, že ženu po hádce udeřil dvakrát do hlavy, na ruce měl přitom nasazen takzvaný boxer.

Po útoku ji nechal ležet na zemi a z bytu odešel. Později se prý vrátil a zjistil, že žena nežije. Mrtvolu schoval pod postel a pokusil se v bytě utřít krev. V noci tělo vynesl a vypůjčeným autem jej odvezl do Krásného Března, kde prý mrtvolu uložil do kontejneru na odpadky.

Z domácnosti přítelkyně odnesl do zastavárny mobilní telefon, notebook, DVD přehrávač a porcelánové nádobí. Telefon později vykoupil zpět a posílal z něj jedné ze dvou dcer mrtvé ženy textové zprávy.

Snažil se tak dceru přesvědčit, že její matka je stále naživu. Dívka ale díky pravopisným chybám i jinému stylu poznala, že zprávy nepíše matka, a došlo jí, že něco není v pořádku. Žalobci navrhovali odsoudit Jaroše za vraždu, soud však neměl dostatek důkazů.