Policii na ženu upozornil loni v červenci gynekolog mostecké nemocnice, který ji vyšetřoval. Kriminalisté poté objevili tělo holčičky v bytě obžalované v igelitovém pytli ukrytém pod hadry. Podle odborníků po narození dítě žilo.

V úterý Coupéová předstoupila před soud s verzí, že s ní u porodu byl i otec dítěte, který je také jeho vrahem. Uvedla, že v noci ze 4. na 5. července sice doma v koupelně porodila, poté však omdlela a později již dítě nenašla. "Nevím co se s ním stalo, ale jeho vrahem je jeho otec," uvedla. Ten to však rezolutně popřel.

Vychovává dceru a bratra

Žena v době vraždy už jedno dítě měla, o tehdy dvouletou dcerku se prý řádně starala. Vraždu zřejmě plánovala od počátku těhotenství, neboť ho od pěti měsíců těhotenství tajila před lidmi i přítelem, s nímž prvorozenou dceru vychovávala.

Policii pak po objevení mrtvého těla novorozeněte tvrdila, že měla strach, že už další dítě neuživí. Neměla údajně nikoho, kdo by jí pomohl, navíc se starala i o čtyři roky mladšího bratra. Ve středu bude hlavní líčení pokračovat výslechy dalších svědků.