Je to první společný potomek obou partnerů, ale v pořadí již páté Ďuričkovo dítě, a stejně jako předtím zase dcera. Informace Práva potvrdila sama Staňková.

„Ano, je to pravda, 22. prosince jsem porodila holčičku. Já i dítě jsme v pořádku. Více to ale nebudu s ohledem na naši bezpečnost komentovat,“ řekla ve čtvrtek Právu Staňková, která kvůli ochraně své rodiny nesdělila ani jméno své dcery, ani místo porodu. Pouze prozradila, že hrdý otec svého dalšího potomka ještě neviděl. „Nebyla jsem za Bohumírem i kvůli blížícímu se porodu už více než měsíc. A dceru jsem mu teď ještě ukázat nemohla,“ dodala Staňková.

Lucie StaňkováLucie Staňkováfoto: Právo/Milan Malíček

 

Ďuričko skončil v poutech 9. října krátce po incidentu v pražském baru Monarch, kde třemi ranami z legálně držené pistole zastřelil po hádce podnikatele Václava Kočku mladšího. Soud jej poslal o tři dny později do vyšetřovací vazby, kde obviněný z vraždy prožil Vánoce i příchod nového roku.

Ďuričko se sice snažil dostat z vazby stížností či na kauci tří miliónů korun, nebo také požadoval kvůli možné podjatosti změnu soudce, který o jeho setrvání za mřížemi rozhodoval, ale zatím ani jednou neuspěl. Za vraždu Kočky mu hrozí deset až 15 let vězení.