Nehoda se stala na 37. kilometru ve směru na Prahu, kde se srazil kamión s dodávkou. Následně v místě havarovala ještě další tři auta.

Podle dosavadního šetření kamión s návěsem, který jel v pravém jízdním pruhu, začal ze zatím nezjištěných příčin brzdit. Vůz dostal smyk a přejel do levého jízdního pruhu, kde se střetl s dodávkou. Kamión po nehodě zůstal napříč silnicí. Okolo Boleslavi se tak vytvořila asi tříkilometrová kolona. Policisté odklánějí v Bezděčíně dopravu na starou pražskou silnici

Řidič dodávky po srážce zemřel. Foto: Policie ČR

U Hustopečí zemřela při přebíhání dálnice mladá žena

Sedmadvacetiletá žena zahynula v noci na pátek u Hustopečí na Břeclavsku při přebíhání dálnice D2. Nehoda se stala na 25. kilometru ve směru na Brno. Žena se vracela se svojí přítelkyní z restaurace a rozhodla se zkrátit si cestu domů přes dálnici. Řekla to mluvčí jihomoravské policejní správy.

Nehoda se stala krátce před 21:00. I když chtěly D2 přeběhnout dvě ženy, nakonec do vozovky vstoupila pouze jedna z nich. Záhy byla sražena projíždějícím osobním autem.

Její tělo při nárazu rozbilo čelní sklo vozu a dostalo se až na místo spolujezdce. Řidička utrpěla šok. Oběť na místě podlehla vážným zraněním.