Petr Černý (33) od konce roku 2004 do června 2007 měl ve svém bytě v Modřanech pořídit větší množství pornografickým fotografií dcery své přítelkyně Radky Kozlové Barbory.

Podle obžaloby se měl dopustit jednak ohrožování výchovy mládeže jednak nedovoleného ozbrojování, protože při domovní prohlídce u něj Inspekce ministra vnitra odhalila nepovolenou samonabíjecí pistoli a vojenskou munici.

Černý se brání tím, že fotografie pořídila nejspíš sama jeho přítelkyně, aby se mu pomstila za vztah s novou přítelkyní Janou. Podle jeho slov zapomněl pistoli před sedmi lety u něj podnájemník, který pracoval u bezpečnostní agentury.

Kozlová vypověděla, že vztah s Černým, se kterým se seznámila na inzerát, nikdy příliš nefungoval, měli prý občasné hádky a stálé problémy v intimním soužití.

Když v červnu 2007 fotografie své dcery náhodou objevila v počítači Černého, spolu s přítelkyní zavolala policii. Se svým expřítelem se od té doby nestýká.

Černého stála aféra místo u policie, předtím byl poručíkem a pracoval jako komisař v oddělení hospodářské kriminality ve čtvrtém pražském obvodu.