Hlavní obsah
Roční balení vitamínu D zdarma Foto: NaturaMed

Viděli jste v televizi! 200 000 Čechů řeklo ANO ročnímu balení vitamínu D zdarma – získejte ho také!

Je to prostě úžasné – soukromá společnost se sama ujímá zodpovědnosti za imunitní systém a celkové zdraví všech v České republice!

Roční balení vitamínu D zdarma Foto: NaturaMed
Viděli jste v televizi! 200 000 Čechů řeklo ANO ročnímu balení vitamínu D zdarma – získejte ho také!

Možná jste o nich četli v časopise, viděli je v televizi nebo jste dostali zprávu do
e-mailu. NaturaMed Pharmaceuticals, jeden z největších poskytovatelů doplňků stravy v České republice, spustil národní kampaň pro imunitní systém už na podzim a do každé domácnosti zdarma rozdával celé roční balení Vitamínu-D3 VitaSolaris.

Více než 200 000 lidí už řeklo ANO této úžasné nabídce a roční balení vitamínu-D3 VitaSolaris už jim bylo doručeno do schránky. A to pouze za uhrazení poštovného 49 Kč.

Loňský rok nám skutečně připomněl, jak důležité je starat se o své zdraví! To bychom ale měli dělat dlouhodobě, tedy ne až ve chvíli, kdy je to nezbytně nutné.

„Vždy jsme lidem poskytovali měsíční vzorky našich produktů na vyzkoušení zdarma”, říká Pavel Tácha, marketingový ředitel NaturaMedu. „Jenže tato náročná situace nás přiměla k tomu, že jsme chtěli udělat víc. Proto nyní věnujeme celé roční balení Vitamínu D do každé domácnosti v naší zemi.”

O vitamínu D už toho bylo v médiích po celém světě napsáno hodně. Důležitá je především skutečnost, že jeho účinky jsou zdokumentované a že prokazatelně prospívá imunitnímu systému. Kvůli tomu ho doporučují i zdravotnické úřady.

Na svou národní kampaň dostali na podzim fantastickou zpětnou vazbu, ale doufají, že ještě více domácností řekne ANO ročnímu balení Vitamínu-D3 VitaSolaris. Klikněte zde a získejte své balení ZDARMA.

Foto: Naturamed

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků