Hlavní obsah
Realizace KM Beta Foto: KM Beta a.s.

Stavějte chytře a úsporně s vápenopískovým zdicím systémem - KMB Sendwix

Hledáte-li konstrukční systém s vynikajícími vlastnostmi, rozhodněte se pro vícevrstvý systém z vápenopískového zdiva, který pod názvem KMB SENDWIX vyrábí největší český výrobce stavebních materiálů, společnost KM Beta.

Realizace KM Beta Foto: KM Beta a.s.
Stavějte chytře a úsporně s vápenopískovým zdicím systémem - KMB Sendwix

Proč stavět ze SENDWIXU? Zdicí systém KMB SENDWIX je první ucelený systém vícevrstvých konstrukcí na českém trhu. Byl přímo navržen pro stavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů. Díky svým tepelně a zvukově izolačním vlastnostem, mimořádné pevnosti a vysoké objemové hmotnosti je ideální volbou pro stavebníka, kterému záleží na zdravém a úsporném bydlení.

Zdicí prvek 8DF_LD

Foto: KM Beta a.s.

Vápenopískový kvádr má výbornou tepelnou akumulaci, která mu umožňuje překlenout teplotní výkyvy mezi dnem a nocí i bez zapnutí topné soustavy, čímž snižuje spotřebu energie a náklady zákazníka. Exaktní tvary a shodné velikosti všech ploch prvků umožňují přesné zdění, co zvyšuje pravděpodobnost dokončení stavby v plánovaném termínu. Rychlost a nenáročnost výstavby umožňuje i styčná plocha kvádrů, kterou tvoří systém pero a drážka pro tzv. suchý spoj. Na vápenopískových kvádrech se nacházejí ergonomické úchyty, které při přesném zdění usnadňují manipulaci s kvádry. Výsledkem zdění je nejen rovnost povrchu stěny, ale i efektivita práce.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků