Hlavní obsah
Hotel Horizont, dominanta Pece pod Sněžkou, uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Foto: Hotel Horizont

Skipas nejen s masáží. Tip na výhodné jarní lyžování v Krkonoších

Přemýšlíte kam vyrazit v březnu a o Velikonocích? Na kola to ještě není, sněhu na horách je však stále dost, lidí málo, počasí nádherné, ceny mimosezónní. Na poslední jarní lyžování láká i HOTEL****HORIZONT v Peci pod Sněžkou. Lyžovat se zde totiž bude nejen o Velikonocích, ale i v prvním dubnovém týdnu.

Hotel Horizont, dominanta Pece pod Sněžkou, uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Foto: Hotel Horizont
Skipas nejen s masáží. Tip na výhodné jarní lyžování v Krkonoších

Užívat si můžete jeden z cenově atraktivních balíčků, které vznikly ve spolupráci s dalšími profesionály v oboru zimních radovánek v Krkonoších, společnostmi SkiResort ČERNÁ HORA – PEC a Happy Hill Sochor. Nemusíte přitom jezdit na celý týden. Na výběr jsou balíčky na 4 až 7 dnů.

Hotel Horizont nabízí moderní pokoje, a také 3 apartmá.

Foto: Hotel Horizont

V ceně je automaticky skipas včetně nočního lyžování. Každých 20-30 minut u hotelu zastavuje skibus, který je pro hosty zdarma, a jezdí pravidelně až do konce večerního lyžování. Tím však nabídka nekončí, co vše tedy obsahuje balíček na 4 dny?

Hodně sněhu, málo lidí, mimosezónní ceny, to je jarní lyžování v Peci pod Sněžkou.

Foto: Hotel Horizont

  • • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • • snídaně formou bohatých švédských stolů
  • • skipas na 4 dny do Skiresortu ČERNÁ HORA – PEC včetně večerního lyžování
  • • masáž zad
  • • volný vstup do sauny, bazénu, vířivky a posilovny
  • • 10 % sleva na služby lyžařské půjčovny
  • • skibus

Bazén v hotelovém sport a wellness centru.

Foto: Hotel Horizont

Trénink, adrenalin, zážitky
Hotel Horizont však připravil i další nabídku, která vám rozšíří lyžařské obzory a nebo zajistí přísun adrenalinu a zážitků. Součástí následujících 4 balíčků je nejen individuální péče profesionálního instruktora či průvodce, ale třeba i občerstvení.
Výuka carvingu a základy telemark freestylu
Jízda se psím spřežením
Výlet na sněžnicích
Ski safari

Gastronomie hotelu Horizont je vyhlášená.

Foto: Hotel Horizont

Uvolnění i gastronomické zážitky
Nabídka zážitků hotelu Horizont pokračuje i po skončení denních aktivit. Je přitom z čeho vybírat, bazén, vířivka, sauna, masáž, posilovna či squash jsou většinou vždy v ceně, ale vybírat lze i z další široké nabídky hotelového sport a wellness centra. Pokud vám i přesto přijde den krátký, lze si jej prodloužit v některé z hotelových restaurací nebo jednom z barů. Místní kuchyně je opravdu vyhlášená. Zejména návštěva SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu patří mezi jedinečné zážitky. Zde si totiž kromě krásného výhledu užijete speciality moderní zážitkové gastronomie i tradiční krkonošskou kuchyni, nabídku vín od zkušených sommeliérů,téměř 100 druhů míchaných nápojů i prémiovou whisky a ušlechtilé koňaky.

Na jeden SKIPAS máte k dispozici více než 30 km sjezdovek ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

Foto: Hotel Horizont

Šéfkuchař hotelu, Jiří Švestka, na každý měsíc připravuje sezónní speciality, pro jejichž přípravu se snaží používat suroviny z místních či regionálních zdrojů a hosté si je mohou užívat každý víkend. Březen je sice měsíc půstu, ale na Horizontu určitě zkrátka nepřijdete. Na sezónním programu budou jarní lehká jídla, velikonoční pochoutky, ale těšit se můžete i na postní, bezmasé dobroty.

Pec pod Sněžkou je jedním z nejznámějších středisek zimních sportů a turistiky ve východních Krkonoších. V porovnání se Špindlerovým Mlýnem nebo Harrachovem jde o méně rušné centrum zimních radovánek, ale to je pro někoho výhodou.
OBJEVTE SVŮJ HORIZONT ...

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků