Hlavní obsah

Zákony musí být nastaveny ve prospěch lidí, ne proti nim. Dnes, pokud vás ve vašem domě napadne nějaký grázl, tak se mu nemůžete bránit bez rizika, že sami skončíte ve vězení.

Sejmout zloděje nesmí být trestné

Odsoudit násilníka, zloděje a vraha je pro naše soudy často velký problém, ale poslat za mříže spořádaného člověka za to, že bránil sebe, své blízké a svůj majetek před agresorem jim jde hravě. Spořádaný člověk se nikám neschová, neuteče a nebude křivě vypovídat, řekne pravdu a bude se logicky cítit v právu, jenže logika jej v tomto právním systému přivede za mříže.

Já říkám DOST! Stačilo. Věci veřejné právě podaly ve Sněmovně zákon „můj dům, můj hrad“, který zavede do českého práva princip „grázle, nelez mi domů – nebo se nediv následkům“. Prosadíme právo lidí na statečnost a spravedlnost a nedopustíme, aby nám nová bruselská regulace odebrala právo na nošení zbraní.

Nekandiduji do Bruselu pro peníze – svůj plat europoslance rozdám lidem a každý si může vyzvednout svých 1800 Kč na www.radekjohn.cz. Kandiduji do Europarlamentu proto, abych obhájil naše přirozené právo na sebeobranu před zločinci, zabránil eurotunelům a přijetí eura.

Petici za rozšíření možností nutné obrany již podepsalo 6000 lidí. Přidejte se zde.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků