Hlavní obsah
A nebourej, abys měl už za dva roky 30% bonus.

ProAuto je kvalitní pojištění vozidel za správnou cenu

U pojištění je občas dobré si ověřit, jaká rizika máte pojištěna a co za to platíte. Dnes je to aktuální především u pojištění vozidel. S příliš levným pojištěním se při likvidaci škody můžete dožít nemilého překvapení. Naopak možná platíte víc, než je třeba.

A nebourej, abys měl už za dva roky 30% bonus.
ProAuto je kvalitní pojištění vozidel za správnou cenu

Co vám můžeme poradit? Nečekejte, až vám přijde předpis na další rok! To byste pro změnu pojišťovny už také nemuseli stihnout výpovědní lhůtu 6 týdnů. Na webových stránkách www.wustenrot.cz si pojištění svého vozu můžete nejen snadno spočítat, ale hned si online sjednat nové. Nebo zdarma zavolejte na zelenou linku 800 22 55 55.

Povinné ručení s vysokým bonusem už po dvou letech

Hlavní výhodu povinného ručení od Wüstenrotu je rychlejší nárůst bonusu v závislosti na počtu měsíců s bezeškodným průběhem. Už po dvou letech jízdy bez nehod vzrůstá na 30% a i v dalších letech převyšuje podmínky běžné na trhu. Jezdíte-li bez nehod, můžete získat až 60% bonus.

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Vyšší bonus i na další auta v rodině

Díky obchodní slevě Multibonus poskytované ve výši bonusu, kterou máte na první pojištěný vůz, budete mít povinné ručení levnější i na další tři vozidla v rodině.

Jediné povinné ručení, které můžete kdykoliv vypovědět

Nově sjednané povinné ručení můžete kdykoliv ukončit bez udání důvodů a bez jakýchkoliv poplatků.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků