Hlavní obsah
Gardena

Kdo by se tahal s konvemi, když existují mnohem jednodušší a efektivnější řešení. Nejlepší je používat systém automatické závlahy, z hlediska úspory času a vody je také výhodné používat hadice s koncovými postřikovači.

Gardena
Krásná zahrada bez starostí se zaléváním

Díky systému automatického zavlažování vám odpadá starost, když odjíždíte na dovolenou nebo pracovní cestu. Navíc zavlažovat během dne není vhodné, spotřeba vody kvůli odpařování roste až o 30 %.

zavlažování teras

Na zavlažovacím počítači si snadno v několika krocích naprogramujete začátek a délku zavlažování, zavlažovací cykly nebo třeba i individuální dny pro zavlažování. K zohlednění vlhkosti půdy a přirozených dešťových srážek při řízení zavlažování, a tím i k úspoře vody, slouží čidlo půdní vlhkosti a dešťový senzor.

podzemní závlaha

Vybrat si můžete nadzemní nebo podzemní zavlažovací systém. Pro malé a jednoduché travnaté plochy lze použít nadzemní systém závlahy, pro větší a složitější plochy je naopak vhodnější podzemní závlaha. Pro zavlažování okrasných nebo užitkových zahrad, květinových truhlíků, záhonů, případně skleníků jsou nejvhodnější kapací hadice z řady GARDENA Micro-Drip-systém.

kapací hadice

Více o zavlažování na www.gardena.cz, kde si navíc můžete s aplikací MyGarden naplánovat závlahu přímo na svoji zahradu.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků