Hlavní obsah
Ing. Tomáš Ježek, zakladatel Ježek software s.r.o.

Kontrolní hlášení od Ježek software bez práce navíc

Zbavit uživatele všeho, co za ně může udělat program. To je dlouholeté krédo předního producenta ekonomických systémů DUEL a STEREO. Ve stejném duchu tým Tomáše Ježka přistupuje i ke změnám, které nastanou po prvním lednu 2016.

Ing. Tomáš Ježek, zakladatel Ježek software s.r.o.
Kontrolní hlášení od Ježek software bez práce navíc

Nástup nového roku bývá z důvodů překotných změn legislativy sledován podnikateli a živnostníky pravidelně s obavami. Existuje letos možnost, jak se tomuto stresu vyhnout?

„Ano. Kontrolní hlášení DPH se nám podařilo zapracovat do programů DUEL a STEREO tak, že uživateli nepřidáme žádnou práci navíc. Bude stačit jen včas vytvořit požadovaný soubor a ten elektronicky odeslat na portál správce daně,“ říká Tomáš Ježek, ředitel předního českého výrobce účetních programů Ježek software, a pokračuje: „Nové verze programů pravidelně přinášejí, kromě nutných legislativních změn, také desítky dalších novinek, které rozšiřují možnosti jejich využití. Velký důraz vždy klademe na přehlednost a uživatelskou nenáročnost.“

Ježek software s.r.o.

„Navíc pokud si zákazník zakoupí naše programy ještě letos, novou verzi pro rok 2016 se všemi změnami a novinkami od nás dostane automaticky a zdarma,“ doplňuje Ježek.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků