Hlavní obsah
Jak naučit děti jíst ovoce a zeleninu Foto: Lidl.cz

Situace, kterou jednou musí řešit každý nováček mezi rodiči. Tedy pokud nemá zázračné dítě, které by se utlouklo po salátu či mrkvi. Jak tedy bez nátlaku naučit děti jíst zeleninu a ovoce? Možná Vám v tom pomohou hravé figurky STIKEEZ z Lidlu.

Jak naučit děti jíst ovoce a zeleninu Foto: Lidl.cz
Jak naučit děti jíst ovoce a zeleninu

Stravovací návyky, které získáme v dětství, si pak neseme do celého života. Proto je důležité, aby se děti naučily jíst i potraviny, které jim třeba na první pokus nechutnají. Řeč je hlavně o plodech ovoce a zeleniny, které nechutnají jako bonbón nebo čokoláda, a dostat je na dětský talíř a dokonce až do žaludku je někdy těžké. Tady je každá rada dobrá.

Pomoc však může být snazší, než se zdá. Na děti se sice musí rafinovaně, ale jednoduše, a nejlépe stylem „škola hrou“. V prodejnách Lidl startuje od 5. března sběratelská akce s figurkami STIKEEZ, představující právě druhy ovoce a zeleniny. Vaše děti si je jistě zamilují a Vy jim můžete hrou ukázat, kolik druhů existuje, co pěstuje babička na zahradě, nebo co nejčastěji kupujete.

Stikeez

Foto: Lidl.cz

Jak STIKEEZ získáte? Stačí nakoupit v prodejnách Lidl nejméně za 300 Kč a 1 z 24 figurek bude Vaše. K dostání je také speciální sběratelské album za 59,90 Kč a sběratelský pytlík za 24,90 Kč. Akce bude probíhat od 5. 3. do 1. 4. 2018, nebo vyprodání zásob.

Více informací na www.lidl.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků