Hlavní obsah

Novinka na českém internetu, vyhledávač GoHome.cz vám jednoduše umožní vybírat si mezi více než 500 000 nemovitostí v České republice.

Hledejte mezi všemi nemovitostmi na českém trhu!

Hledáte byt, dům či kancelář, a stále se vám nedaří najít tu správnou nabídku? Pokud nevíte, jak dál, máme pro vás řešení. Pomocí realitního vyhledávače GoHome můžete prohlížet všechny nemovitosti na jednom místě, a to prostřednictvím jednoduchého dotazu, jako třeba reality Praha, reality Brno, reality Plzeň, reality Ostrava, byt Brno, byt Ostrava , byt Plzeň, domy Praha , domy Brno , domy Ostrava, domy Plzeň.

V tomto momentu GoHome vyhledává mezi více než 500 000 nemovitostí v České republice a vyhledává stejným principem jako Google. Všechny zveřejněné informace, které agentury a portály mají na svých webových stránkách, GoHome okamžitě rozpoznává. GoHome je jednoduchý a rychlý, s navrženými moduly pro jednotlivé kraje jsou možné dotazy, jako je chata na Moravě, dům středočeský kraj atd. Novinkou mezi službami serveru GoHome je možnost vyhledávání nejnovějších nemovitostí ze všech portálů, jako například nové nemovitosti Praha

Bez ohledu na to, kde hledáte nemovitost, pouze s GoHome vyhledávačem můžete procházet mezi celou nabídkou na jednom místě a udělat správné rozhodnutí. Pro ukázku, jak server GoHome funguje, jsou níže uvedeny příklady konkrétních dotazů, které je možné do vyhledávače zadat. Dotazy je možné formulovat velice jednoduše - přesně podle toho, co zákazník hledá.

     * Hledáte nemovitost v Praze? Zkuste například "byt Praha Holešovice 1.800.000Kč," "1+kk Praha" "nebo" dům v Praze do 2.500.000Kč "pro nejnovější nabídku nabízených bytů pomocí již zmíněných modulů" byty Praha nové "


     * Hledáte nemovitost v Brně? Zkuste například "byt v Brně do 1.000.000Kč" nebo "2+1 Brno"


     * Hledáte nemovitost v Ostravě? Zkuste například "Ostrava nový byt" nebo "Dům Ostrava" a "stavební pozemek v Ostravě"


     * Hledáte nemovitost v Písku? Zkuste například "Písek novostavba do 1.450.000Kč" nebo "byt v okolí Písku 3+1 "

Podle stejného modelu můžete hledat "stavební parcela Šumava", "dům na Moravě," "Dům v Praze“, „chata v Krkonoších“atd.

Vyzkoušejte kvalitu serveru GoHome – nejmodernějšího vyhledávače na nemovitosti, reality či byty- hledejte nový domov co nejjednodušeji – www.gohome.cz. 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků