Hlavní obsah
Fio Banka

Fio účty bez poplatků získaly opět ocenění veřejnosti

Fio podnikatelský účet se stal potřetí v řadě nejlepším finančním produktem v hlasování Cena podnikatelů soutěže Zlatá koruna. Ocenění veřejnosti získal také Fio osobní účet, který obhájil třetí místo v hlasování o Cenu veřejnosti.

Fio Banka
Fio účty bez poplatků získaly opět ocenění veřejnosti

Česká Fio banka poskytuje účty bez poplatků všem za stejně výhodných podmínek. Zdarma je nejen jejich vedení, ale také bezkontaktní platební karta, 10 výběrů z bankomatů Fio banky či neomezený počet tuzemských transakcí zadaných přes Internetbanking či mobilní Smartbanking. A samozřejmě mnohem více.

Fio účty se prosadily v konkurenci 558 produktů nominovaných do soutěže Zlatá koruna, které získaly celkem přes 100 tisíc hlasů. V hlasovávání veřejnosti obsadila česká Fio banka již potřetí za sebou první místo v kategorii Cena podnikatelů a obhájila i další cenné umístění z minulého roku – bronzovou příčku Fio osobního účtu v Ceně veřejnosti.

Kromě běžných služeb bez poplatků nabízí Fio banka neustále i novinky a vylepšení, jako je možnost zvolit si zdarma číslo nového účtu na přání nebo výhodný akční bonus pro ty, kteří vlastní předplacené karty Twist od T-Mobile. Od začátku května do konce července tito klienti získají při dobíjení kreditu v internetovém bankovnictví 30 % kreditu navíc na každé první dobití v měsíci.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků