Nevíte, co se bude na podzim a v zimě nosit? Vyžádejte si nejnovější katalog Quelle Podzim/Zima 2005/2006, kde objevíte aktuální módu pro chladnější část roku. Zamilujete si teplé barvy podzimu na kouzelných svetřících, twinsetech, topech či kalhotách, alternativou k nim jsou chladné zimní tóny. Pokud by vám snad z ledových barviček běhal mráz po zádech, zahalte se do letos obzvlášť módních kožešinových límců. Kabáty mají délky od půli stehen do půli lýtek.

Pozornost se nadcházející sezónu soustředí na partie krku, ramen a paží. Ale je jen na vás, zda je zdůrazníte například mohutným rolákem, velkým límcem či zdánlivě upjatým stojáčkem, nebo naopak pomocí rafinovaných výstřihů či šatů s odhalenými rameny. Hitem bude šála omotaná kolem krku, a to nejen k zimním bundám, ale podle světových návrhářů třeba i k lehkým šatům nebo halence, to vše doplněno vhodným svrškem.

Všechny tyhle módní bonbonky najdete v nejnovějším katalogu společnosti Quelle, který právě vychází. Můžete si jej ihned zdarma objednat na www,quelle.cz, telefonicky na čísle: 495 858 555 nebo 498 508 555, případně pomocí SMS (návod na objednání najdete na www,quelle.cz v sekci Kontakty).

Novinkou je také možnost tzv. virtuálního katalogu - místo tištěného katalogu si můžete objednat zaslání katalogu e-mailem. Je přehledný, lze v něm snadno listovat a obsahuje kompletní nabídku všech produktů Quelle. Navíc tím, že jej budete používat, šetříte přírodu. Pokud chcete katalog vyzkoušet, najdete jej na www,quelle.cz nebo si o něj můžete napsat na zakaznicky.servis@quelle.cz. Když na objednacím lístku vyplníte svoji e-mailovou adresu, virtuální katalog obdržíte automaticky.

Po obdržení katalogu vám již nic nebrání vybírat ze skutečně široké a pestré nabídky zboží. Vybere si opravdu každý - oblečení do práce i do školy, pro sport a volný čas, do divadla či na večírek... Najdete zde módu nejen pro ženy, ale i muže a děti. Navíc máte jistotu prověřené kvality spolu s cenovou dostupností. Ale Quelle není jen skvělá móda. V tomto předním evropském zásilkovém obchodě seženete i vše do domácnosti - spotřebiče, bílou techniku, nábytek, bytový textil, elektroniku či potřeby pro kutily. Vše od ověřených značek společnosti Quelle.

Vybrali jste si podle své gusta? Je mnoho způsobů, jak si zboží objednat: písemně pomocí objednacího lístku uvnitř katalogu, telefonicky, faxem a nonstop na www,quelle.cz nebo formou SMS za běžné tarify jednotlivých mobilních operátorů.

Chybí vám momentálně hotovost, ale přesto byste si rádi pořídili něco z bohatého sortimentu Quelle? Pak si zdarma a pořiďte Q Kartu, na kterou můžete zakoupit zboží ze všech katalogů Quelle, platit s ní ve všech obchodech, označených symbolem MasterCard Electronic a vybírat hotovost z bankomatů v celé ČR. Další informace o Q Kartě získáte na www,quelle.cz nebo na tel. č.: 495 858 444.